Nazaj na domačo stran DŠB
Opažamo, da se pojavljajo težave s pošiljanjem e-mailov za aktivacijo uporabniških imen. Če ste se registrirali in že dlje
časa niste prejeli omenjenega e-maila, pišite na naslov webmaster[afna]biologija.org. Hvala za razumevanje.
Športna vzgoja

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Biološki forumi Seznam forumov -> 3. letnik
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Mixy
maločlenar

Pridružen/-a: Pon Avg 2005 10:51
Kraj: Vodice

PrispevekObjavljeno: 28. Sep. 2007, 14:13    Naslov sporočila: Športna vzgoja Odgovori s citatom

Če ti ne ustreza po urniku oziroma, če že hodiš na kakšno "telovadbo" oz. "športno aktivnost" se da baje zmenit, da prineseš potrdilo in ti ni teba hoditi?
Kje se to zmeniš, pri profesorjih ali kje?

Hvala lepa za kakršnokoli informacijo.
LP!
Branka
Nanook
hadži

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 11:42
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: 28. Sep. 2007, 15:03    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Kokr vem ti v tem primeru priznajo samo polovico kljukic (rabiš jih 18 ), tako da nekam še vedno morš hodit. Meniš se pa s profesorji.
Pelca
pražival

Pridružen/-a: Tor Dec 2006 20:34
Kraj: MB-LJ in malo vmes

PrispevekObjavljeno: 25. Okt. 2007, 23:21    Naslov sporočila: AEROBIKA na VIČU Odgovori s citatom

Če katera punca ne utegne ali se ji ne da...se [b]javim, da jaz hodim namesto nje na telovadbo...pod pogojem, da je vpisana na AEROBIKO na VIČU[/b]. Jaz sem namreč svojo telovadbo že opravila, bi pa rada še naprej hodila na aerobiko zastojn. Če poznate koga, mi prosim sporočite!!

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
017hnoor
mitohondrij

Pridružen/-a: Čet Apr 2015 8:19

PrispevekObjavljeno: 02. Apr. 2015, 8:46    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

športno aktivnost" se da baje zmenit, da prineseš potrdilo in ti ni teba hoditi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Biološki forumi Seznam forumov -> 3. letnik Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih prispevkov
V tem forumu ne moreš brisati svojih prispevkov
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi