Nazaj na domačo stran DŠB
Opažamo, da se pojavljajo težave s pošiljanjem e-mailov za aktivacijo uporabniških imen. Če ste se registrirali in že dlje
časa niste prejeli omenjenega e-maila, pišite na naslov webmaster[afna]biologija.org. Hvala za razumevanje.
Herbarij

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Biološki forumi Seznam forumov -> 2. letnik
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
amanita
maločlenar

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 15:53

PrispevekObjavljeno: 29. Jun. 2006, 13:33    Naslov sporočila: Herbarij Odgovori s citatom

Prosim, če mi lahko kdo pove, kakšno oziroma katero literaturo je pametno uporabiti za sestavit opis območja nabiranja, ki je obvezna priloga herbarija.
Hvala.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
majč
mnogočlenar

Pridružen/-a: Sre Jan 2005 18:29
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: 01. Jul. 2006, 10:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Najbolj da poisšes na netu (cobis) kake knjige k govorijo o tvojem kraju in tam lahko razberes kej vn, drugac pa kaki atlasi slovenije,....
Nazaj na vrh
amanita
maločlenar

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 15:53

PrispevekObjavljeno: 22. Avg. 2006, 22:34    Naslov sporočila: Zagovor herbarija Odgovori s citatom

Čao!
A mi lahko nekdo posreduje seznam lesnih vrst, ki jih je možno dobit na zagovoru herbarija?? Jaz ga nikjer ne najdem, pa vem, da obstaja. Po možnosti od letošnjega šolskega leta...
Hvala
Nazaj na vrh
Tweety
maločlenar

Pridružen/-a: Tor Jan 2005 23:56
Kraj: Ulica bratov tatov (št. ukradena!!!)

PrispevekObjavljeno: 23. Avg. 2006, 21:13    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Caw!

Eno majceno vprašanje. Kdaj je ponavadi zagovor herbarija??? Ker sem ravnokar ugotovila, da je prestavljen rok za statistiko iz ponedeljka 4.9. na petek 8.9. Na isti dan je zagovor herbarija. Statistika se piše ob desetih in ker sem pač lenoba, ki ima sedaj obe stvari na en dan me zanima kako je z zagovorom herbarija časovno razporejeno. Hvala
Damjan
DŠB V.I.P.

Pridružen/-a: Pon Dec 2004 18:57
Kraj: najraje z vami na kavi

PrispevekObjavljeno: 23. Avg. 2006, 21:39    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

ponavadi se zagovor herbarija začne ob 10h in potem se razporeja naprej, odvisno od količine ljudi, ampak saj se bo verjetno dalo zmeniti z Božotom, da bi kasneje začeli z zagovorom ali pa ga morda celo prestavili na ponedeljek.
Chacha
spužva

Pridružen/-a: Čet Dec 2004 20:17

PrispevekObjavljeno: 23. Avg. 2006, 21:40    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Na strani sistematske botanike je datum za 4. rok za zagovor herbarija 11.9. A kdo ve kdaj dejansko JE zagovor herbarija, 8. ali 11. septembra???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
majč
mnogočlenar

Pridružen/-a: Sre Jan 2005 18:29
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: 25. Avg. 2006, 19:12    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Po moje je 11. glede na to da pise tako na njihovi strani
Nazaj na vrh
Tweety
maločlenar

Pridružen/-a: Tor Jan 2005 23:56
Kraj: Ulica bratov tatov (št. ukradena!!!)

PrispevekObjavljeno: 02. Sep. 2006, 17:50    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Ja herbarij zagovor je 11.9. Ko smo se pogovarjali za datume je bilo rečeno okrog 8.9. sedaj pa je fikesn datum za 11.9.
Hvala za pomoč Wink
sannie
mitohondrij

Pridružen/-a: Pet Apr 2010 17:26

PrispevekObjavljeno: 30. Apr. 2010, 17:31    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pozdravljeni!
Mene pa zanima po katerih knjigah ste določali imena rastlin za izdelavo herbarija. Iščem takšno knjigo, katera bi imela čim več slik.
Že v naprej se zahvaljujem za odgovor
Lp
Nazaj na vrh
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Biološki forumi Seznam forumov -> 2. letnik Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

Pojdi na:  
V tem forumu ne moreš dodajati novih tem
V tem forumu ne moreš odgovarjati na teme
V tem forumu ne moreš urejati svojih prispevkov
V tem forumu ne moreš brisati svojih prispevkov
V tem forumu ne moreš glasovati v anketi